ORGANIC

PRÉMIOVÝ EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ

Extra panenský olivový olej Chiavalon Organic

BIO extra panenský olivový olej špičkové kvality z certifikované ekologické produkce

Intenzivní chuť a elegantní vůně, ve které ucítíte divokou čekanku, čerstvě posekanou zelenou trávu, rajčata, zelené jablko, bohaté balzamikové tóny máty, rozmarýnu, šalvěje a mandlí.

Skvělý na dochucení zeleninových salátů, grilované nebo restované zeleniny, lososa, tuňáka nebo jiných mastnějších ryb. Perfektně dochutí i bílé nebo červené maso, těstoviny, rizoto nebo krémové polévky.

Organic má výraznější chuť a je univerzálním olivovým olejem do studené i teplé kuchyně pro všechny, kteří vyhledávají BIO kvalitu.

Prémiový extra panenský olivový olej vyrobených z oliv sklízených v říjnu, kdy mají olivy optimální chuť a obsahují nejvíce zdravý prospěšných látek jakou jsou vitamíny a antioxidanty.

Olivové oleje Chiavalon patří ke světové špičce a pravidelně získávají nejvyšší ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích.

Acidita 0,14% / Polyfenoly 439 mg/kg 

KOUPIT ORGANIC

Chiavalon Organic je BIO prémiový extra panenský olivový olej z certifikované ekologické produkce. Organic je biopotravinou špičkové kvality a zaujme zákazníky, kteří olivový olej vyhledávají kvůli zdravotním benefitům. Chiavalon Organic má vysoký podíl polyfenolů a díky tomu je jeho chuť výrazná a pikantní. Aroma je intenzivní a elegantní tóny divoké čekanky, čerstvě posekané zelené trávy, rajčat, zeleného jablka s bohatými balzamikovými tóny máty, rozmarýnu, šalvěje a mandlí. Chiavalon Organic je ideální pro milovníky chuťově výrazných olivových olejů a samozřejmě pro ty, co preferují BIO potraviny.

Extra panenský olivový olej Chiavalon Organic
ORGANIC 250 ml

325 Kč

Extra panenský olivový olej Chiavalon Organic
ORGANIC 500 ml

595 Kč

Mezinárodní ocenění

Chiavalon se může pochlubit celou řadou zlatých medailí z lokálních soutěží jako je Olive Oil Competetion z Vodnjanu, Vinistra v Poreči, Maslina ve Splitu.Je také držitel zlatých medailí a ocenění také z Alma Armonia (Itálie), International Olive Oil Prize (Curych), A.I.P.O. (Riva del Garda), L'Orciolo d'oro (Pesaro), Olive Japan, NYIOOC New York World Olive Oil Competition, Los Angeles Olive Oil Award nebo Biolu v Bari zaměřeného na organické olivové oleje. Renomovaný a vlivný průvodce Der Feinschmeker pravidelně řadí Chiavalon mezi nejlepší producenty extra panenského olivového oleje na německém a rakouském trhu.  

Logo Chiavalon

Výhradním dovozcem produktů Chiavalon pro Českou republiku

OLIVUM s.r.o.

Sedmdesátá 7055, 760 01 Zlín

T: +420 771 148 060
E: info@olivum.cz
W: www.olivum.cz