Extra panenský olivový olej CHIAVALON
OPRAVDOVÁ CHUŤ OLIVOVÉHO OLEJE

Druhy olejů Chiavalon

Poznejte opravdovou chuť olivového oleje

Chiavalon ROMANO

Jemný olivový olej, který je vhodný pro všechny druhy rybích pokrmů, krevety, vařenou zeleninu, mozzarellu anebo si jej vychutnejte s pečivem.

Chiavalon ORGANIC

Bio olivový olej s intenzivní a elegantní vůní, který se hodí pro ochucení salátů, měkkýšů, houbových polévek, ryb, červeného i bílého masa.

Chiavalon ATILIO

Olivový olej se silnou chutí s tóny černého pepře a mandlí, který se hodí ke všem masům a především vyniká při dochucení steaků.

Chiavalon Ex ALBIS

Olivový olej zařazený mezi TOP 15 olejů světa je vhodný na saláty, luštěniny, tuňáka, sýry, rizoto, těstoviny anebo na čokoládový dort či zmrzlinu.

.

Chiavalon MLADO

Olej vyráběný během prvních tří dnů sklizně, který má elegantní vůni a je vhodný k houbám, rybám, červenému masu nebo čerstvému chlebu či bruschettě.

Ocenění oleje Chiavalon

Olivové olej Chiavalon získávají pravidelně celou řadu významných ocenění

Los Angeles Olive Oil Award
Athena Int. Olive Oil Competition
Evo International Olive Oil Contest

Chiavalon v průběhu let získal celou řadu ocenění ze soutěží po celém světě. K těm nejprestižnějším patří zlaté medaile a ocenění z Alma Armonia (Itálie), International Olive Oil Prize (Curych), A.I.P.O. (Riva del Garda), L'Orciolo d'Oro (Pesaro), Olive Japan, Los Angeles Olive Oil Award atd. Více o oceněních olejů Chiavalon se dozvíte zde.


Chiavalon Mlado 2019 již skladem

Prodej olejů Chiavalon v České republice zahajujeme koncem roku 2019. Jako první jsme pro vás přivezli olej Chiavalon Mlado, který byl vylisován z čerstvé sklizně v říjnu 2019. Další oleje z letošní sklizně jsou právě blendovány a lahvovány. Pro zákazníky v ČR budou k dispozici koncem listopadu.

Chiavalon Mlado můžete objednat prostřednictvím formuláře.