Ocenění a medaile

Extra panenské olivové oleje Chiavalon získaly od roku 2000 hromadu významných ocenění. Chiavalon se může pochlubit celou řadou zlatých medailí ze soutěží Olive Oil Competetion z Vodnjanu, Vinistra v Poreči, Maslina ve Splitu. Je také držitel zlatých medailí a ocenění také z Alma Armonia (Itálie), International Olive Oil Prize (Curych), A.I.P.O. (Riva del Garda), L'Orciolo d'oro (Pesaro), Olive Japan, Los Angeles Olive Oil Award atd.

Chiavalon pravidelně získává důležitá ocenění a ceny na Biolu v Bari, jedné z nejprestižnějších světových soutěží věnovaných organickým extra panenským olivovým olejům.

Renomovaný a vlivný průvodce Der Feinschmeker pravidelně řadí Chiavalon mezi nejlepší producenty extra panenského olivového oleje na německém a rakouském trhu.

Ocenění a medaile Chiavalonu z mezinárodních soutěží

Od roku 2005 je extra panenský olivový olej Chiavalon zařazen do mezinárodního katalogu Slow Food. Se svými výrobky je chorvatský výrobce  také součástí prestižního mezinárodního průvodce L'Extravergine, který je běžně známý jako Flos Olei. V roce 2008 Flos Olei, v konkurenci několika tisíců vzorků olivového oleje z celého světa, zařadil extra panenský olivový olej Chiavalon Ex Albis mezi TOP 15 olivových olejů na světě.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení